Skip links

Trzeci komunikat Lato 2020

Szanowni Państwo.

Do wszystkich naszych klientów mających rezerwację wypoczynku rozesłaliśmy na adres e-mail wiadomość z ważną informacją, prosimy o zapoznanie się.

Jednocześnie informujemy, że nadal nie został wydany komunikat Ministerstwa Zdrowia zezwalający na organizację obozów i kolonii. Natomiast pojawiły się wytyczne z obostrzeniami jakie muszą spełniać organizatorzy, którzy będą realizować wypoczynek po ewentualnym wprowadzeniu zezwolenia. 

W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że cały czas jesteśmy gotowi do przyjęcia uczestników na nasze obozy i kolonie, spełniając wymogi narzucone przez Główny Inspektorat Sanitarny. 

Cały czas mamy otwartą sprzedaż i zachęcamy do rezerwacji wypoczynku, jednocześnie prosimy nie dokonywać wpłat zaliczek lub dopłat do momentu oficjalnego komunikatu Ministerstwa Zdrowia zezwalającego na organizację obozów i kolonii. 

W miesiącu czerwcu nasze biuro otwieramy w ograniczonym czasie. Pracujemy w godzinach od 9 do 13. W tych godzinach jesteśmy do Państwa dyspozycji osobiście lub pod numerem telefonu 953070809 oraz na bieżąco odpowiadamy na wiadomości e-mail.

Z poważaniem

Michał Bezulski