Rusza oferta Zima 2016/17

Austria czy Włochy? Takie pytanie już kiedyś zadawali sobie rezerwujący miejsca na zimowych wyprawach Cadeta.
W tym sezonie będą mogli znów o to spytać bo do naszej oferty włączamy wyjazdy do Włoch, a konkretnie do prowincji Trydent.
O zaletach tamtejszego ośrodka narciarskiego Skirama Dolomiti możecie przeczytać tutaj. Szczególnie polecamy przyjrzeć się mapie wyciągów. To prawdziwy raj dla narciarzy i snowboardzistów.
We Włoszech będziecie mogli skorzystać z oferty Narty i Snowboard dla Dorosłych i Rodzin z dziećmi, jak również pojechać na Obóz Narciarsko-Snowboardowy. Oczywiście zależy to od Waszego wieku!

A w sprawdzonym, austriackim Gerlitzen Alpe mamy również Narty i Snowboard dla Dorosłych i Rodzin z dziećmi oraz Obóz Narciarsko-Snowboardowy. Dodatkowo w Austrii organizujemy także Akademię Sportów Zimowych.

Uwaga województwa: Zachodniopomorskie, Mazowieckie i Dolnośląskie! Na prośbę naszych „letnich cadetów” uruchomiliśmy w tym roku drugi turnus, który odpowiada Waszym feriom zimowym. Dotyczy to wyjazdów do Austrii i wypada 10.02-19.02.2017.

Od dziś możecie rezerwować miejsca. Pamiętajcie także o serwisie sprzętu i pomocy w przygotowaniu do sezonu jaką zapewniamy w naszym salonie w Gorzowie Wielkopolskim.
Zapraszamy Was serdecznie i do zobaczenia w autokarze jadącym w Alpy!