Skip links

O CADECIE

1993

MKŻ CADET

1994 - 1997

Praca w Klubie i współorganizowanie pierwszych obozów dla dzieci.

1998 - 2005

Praca w szkole. Organizacja obozów żeglarskich i narciarskich.

2006

Założenie Centrum Turystyczne Cadet.

2006 - 2012

Letnie obozy w miejscowości Długie. Opracowanie autorskiego programu Obozów Sportów Wodnych. Zimowe obozy narciarsko-snowboardowe w Austrii i Włoszech.

2009 - 2011

Obozy windsurfingowe i jazdy konnej w Łebie.

2011

Otwarcie salonu sprzedaży CT CADET w Gorzowie Wlkp.

2013 - 2014

Obozy Letnie Camp Cadet w miejscowości Lubiatów. Wprowadzenie do sprzedaży kolejnych produktów: militarnych, tanecznych, artystycznych, tenisowych. Organizacja Zielonych Szkół.

2015 - DO TERAZ

Obozy windsurfingowe i jazdy konnej w Łebie.Obozy Letnie Camp Cadet w miejscowości Bachorze, Zielone Szkoły, Obozy Narciarsko-Snowboardowe w Austrii.

Moja historia zaczęła się od Młodzieżowego Klubu Żeglarskiego Cadet, który razem z przyjaciółmi założyłem w 1993 roku. Zajęcia sportowe, treningi, wyjazdy na regaty i obozy, to czas świetnej zabawy, ale również zdobywanie doświadczenia w pracy z dziećmi i równoległe studiowanie na AWF.

W 1998 roku rozpocząłem pracę w Szkole Podstawowej oraz zająłem się organizacją aktywnego wypoczynku obozów letnich żeglarskich  oraz  zimowych narciarskich. I tak w  2006 podjąłem decyzję o założeniu prywatnej firmy pod nazwą Centrum Turystyczne Cadet.

Od tego roku pracuję na swoje konto wzmacniając  marką CT Cadet, dzięki czemu zyskuję rzeszę coraz więcej zadowolonych klientów. Co roku organizuję zarówno obozy letnie jak i zimowe dla dzieci i młodzieży, ciesząc się dużym zainteresowaniem. Ale praca to nie wszystko, jestem pasjonatem wielu dyscyplin m.in. żeglarstwa, windsurfingu, narciarstwa zjazdowego i biegowego.

Jeżdżę na zawody, regaty, pływam w rejsy – czynnie odpoczywam.  . Zapraszam wszystkich do udziału w  moim patencie na przygodę.

Michał Bezulski