Skip links

O NAS

1993

MKŻ CADET

1994 - 1997

Praca w Klubie i współorganizowanie pierwszych obozów dla dzieci.

1998 - 2005

Praca w szkole. Organizacja obozów żeglarskich i narciarskich.

2006

Założenie Centrum Turystyczne Cadet.

2006 - 2012

Letnie obozy w miejscowości Długie. Opracowanie autorskiego programu Obozów Sportów Wodnych. Zimowe obozy narciarsko-snowboardowe w Austrii i Włoszech.

2009 - 2011

Obozy windsurfingowe i jazdy konnej w Łebie.

2011

Otwarcie salonu sprzedaży CT CADET w Gorzowie Wlkp.

2013 - 2014

Obozy Letnie Camp Cadet w miejscowości Lubiatów. Wprowadzenie do sprzedaży kolejnych produktów: militarnych, tanecznych, artystycznych, tenisowych. Organizacja Zielonych Szkół.

2015 - DO TERAZ

Obozy windsurfingowe i jazdy konnej w Łebie.Obozy Letnie Camp Cadet w miejscowości Bachorze, Zielone Szkoły, Obozy Narciarsko-Snowboardowe w Austrii.

Nasza historia zaczęła się od Młodzieżowego Klubu Żeglarskiego Cadet, który razem z przyjaciółmi założyłem w 1993 roku. Zajęcia sportowe, treningi, wyjazdy na regaty i obozy, to czas świetnej zabawy, ale również zdobywanie doświadczenia w pracy z dziećmi i równoległe studiowanie na AWF.

W 1998 roku rozpocząłem pracę w Szkole Podstawowej oraz zająłem się organizacją aktywnego wypoczynku obozów letnich żeglarskich  oraz  zimowych narciarskich. W międzyczasie poznałem Anię, która skończyła studia i podjęła pracę na uczelni. I tak w  2006 podjęliśmy decyzję o założeniu prywatnej firmy pod nazwą Centrum Turystyczne Cadet.

Od tamtego momentu ciężko pracujemy nad marką Cadet, dzięki czemu zyskujemy coraz więcej zadowolonych klientów. Co roku organizujemy zarówno obozy letnie jak i zimowe dla dzieci i młodzieży, ciesząc się dużym zainteresowaniem. Ale praca to nie wszystko, jesteśmy pasjonatami wielu dyscyplin m.in. żeglarstwa, windsurfingu, narciarstwa, a ostatnio wciągnęło nas bieganie zarówno te „zwykłe” jak i na nartach biegowych.

Jeździmy na zawody, regaty, pływamy w rejsy – czynnie odpoczywamy, a od kilku lat towarzyszy nam w tym nasza córka Kinga. Los tak sprawił, że od września 2022 roku prowadzę sam firmę. Zapraszam wszystkich do udziału w  naszym patencie na przygodę.

Michał Bezulski