Informacje organizacyjne – Lato - CADET

Informacje organizacyjne – Lato

Drogi Rodzicu!

Staramy się aby wypoczynek Waszych dzieci był w pełni bezpieczny i przyjazny. Stwarzamy warunki świetnej zabawy, nauki i rozwoju fizycznego. Przedstawiamy w punktach porady odpowiedniego przygotowania uczestników do obozów i kolonii. Zastosowanie się do nich poprawi bezpieczeństwo i usprawni organizację wypoczynku.

Informacje organizacyjne:

 1. Należy obowiązkowo zabrać wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika oraz legitymację szkolną. Rzetelnie wypełnijcie punkt o szczepieniach, uczuleniach,  chorobach i aktualnie przyjmowanych przez dziecko lekach! Karta będzie zbierana w dniu przyjazdu uczestników. Nie wysyłajcie i nie przynoście do biura.
 2. Do torby nie zapominamy włożyć: stroju kąpielowego, klapek,  2 ręczników (dużego do kąpieli i mniejszego do użytku codziennego), obuwia sportowego, obuwia trekkingowego do wyjścia w las,  dwóch par długich spodni, kurtki przeciwdeszczowej, czapeczki z daszkiem lub chusty, kremu z UV.
 3. Mieszkamy w otoczeniu lasu, dlatego narażeni jesteśmy na komary i kleszcze. Nie zapomnijcie spakować krem lub spray do ochrony całego ciała.
 4. Przyjazdy indywidualne do ośrodka w godzinach 16:30-17.30. Kwaterowanie i dobieranie się do pokoi wg. życzenia uczestników (płeć i wiek) zacznie się nie wcześniej niż 18:00. Nie przyjmujemy wcześniejszych zapisów.
 5. Osoby, korzystające z naszego transportu prosimy o przybycie na zbiórkę na 20 min. przed wyjazdem. Miejscowości i godziny odjazdów znajdziecie w rozkładzie jazdy.
 6. Odbiór uczestników w ostatni dzień do godziny 12.00.
 7. W przypadku odbioru dzieci przez inne osoby niż rodzice, wydanie dziecka za okazaniem dowodu osobistego i oświadczenia.
 8. Kieszonkowe kolonistów włożone w kopertę i podpisane mogą zostać zdeponowane przy rejestracji uczestników.
 9. Numer telefonu do kierownika wypoczynku będzie rozesłany na tydzień przed rozpoczęciem obozów i kolonii oraz podany na stronie www. Aktywny przez 24 h, w dniu rozpoczęcia turnusu od 15.00, w dniu zakończenia turnusu do 12.00.
 10. Numery telefonów wychowawców zostaną przekazane uczestnikom na spotkaniu organizacyjnym, wieczorem pierwszego dnia.
 11. Telefony komórkowe uczestników Kolonii dla dzieci (7-11 lat) będą zabezpieczane przez wychowawców na noc w godzinach 22.00 – 08.30.
 12. Na zajęcia tematyczne nie zalecamy zabierania telefonów.
 13. Każdy uczestnik w dniu przyjazdu otrzyma koszulkę Cadeta.
 14. Jeżeli zaistnieje potrzeba wyjazdu do szpitala, każdorazowo kierownik będzie kontaktował się z rodzicami. W przypadku dowozu dziecka do szpitala naszym transportem należy wyrazić zgodę i przesłać skan na adres info@cadet.pl
 15. W trakcie trwania wypoczynku będzie można śledzić na bieżąco co się u nas dzieje, w krótkich relacjach na Fanpage’u CT Cadet
Informacje o transporcie
Organizujemy transport grupowy dla uczestników z całej Polski. Szczegóły
Dyżur obozowy 24/7
Czynny podczas trwania naszych obozów i kolonii. Dostępny od I turnusu: Kontakt
Ubezpieczenie
Wszystkich uczestników ubezpiecza SIGNAL IDUNA.