Skip links

Drugi komunikat Lato 2020

Szanowni Państwo,
Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Cadetowicze.

Jak co roku, w maju i czerwcu gościliśmy w naszym ośrodku Zielone Szkoły z całej Polski. Niestety w tym roku się nie spotkamy, bardzo żałujemy. Część szkół przeniosła swoje wyjazdy na wrzesień (dziękujemy). Z resztą mamy nadzieję spotkać się za rok. Liczymy na Was!

Cały czas mamy nadzieję zobaczyć Was latem na obozach i koloniach. My jesteśmy gotowi!
Musimy się jednak liczyć z możliwością wprowadzenia zakazu organizacji wypoczynku z powodu pandemii koronawirusa i choroby Covid19.

Co wtedy będziesz mógł zrobić gdy wakacje zostaną odwołane (zgodnie ze specustawą COVID-19 z dnia 31-03-2020)

  • WYBÓR VOUCHERA – o równowartości wpłaconej zaliczki na inny obóz, kolonię, zimowisko organizowany przez Cadeta do wykorzystania w terminie do końca wakacji 2021. Dodatkowo wszyscy, którzy skorzystają mają gwarancję stałej ceny z tego roku. Ale to nie wszystko, zostaną też objęci Ubezpieczeniem od Kosztów Rezygnacji a składkę za Was opłaci Cadet.
  • REZYGNACJA Z OBOZU/KOLONII – możesz zrezygnować w dowolnym czasie z gwarancją zwrotu 100 % wniesionej zaliczki, nie będzie żadnych potrąceń przewidzianych w standardowych warunkach uczestnictwa CT CADET. Organizator zgodnie ze specustawą z dnia 31 marca 2020 r. ma 180 dni na proces zwrotu pełnej zaliczki.

W tych trudnych dniach dla wszystkich liczymy na Państwa wyrozumiałość i mamy nadzieję na wybór vouchera 😊.
Dziękujemy, życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia.

Anna i Michał Bezulscy
CT CADET