Skip links

ZIMOWY CAMP CADET

CAMP CADET GERLITZEN ALPE

Villach-Land to powiat w austriackim kraju związkowym – Karyntii. Słynie z alpejskich ośrodków narciarskich, z których największy to Gerlitzen Alpe. Sercem ośrodka jest góra Gerlitzen (1911 m n.p.m.). Z jej szczytu rozchodzi się 39 km świetnie przygotowanych tras zjazdowych i 15 kilometrów dziewiczych tras do wędrówek śnieżnych, rozmieszczonych we wszystkich kierunkach świata.

GERLITZEN ALPE

Villach-Land to powiat w austriackim kraju związkowym – Karyntii. Słynie z alpejskich ośrodków narciarskich, z których największy to Gerlitzen Alpe. Sercem ośrodka jest góra Gerlitzen (1911 m n.p.m.).

Z jej szczytu rozchodzi się 39 km świetnie przygotowanych tras zjazdowych i 15 kilometrów dziewiczych tras do wędrówek śnieżnych, rozmieszczonych we wszystkich kierunkach świata.

Nowoczesne wyciągi, szerokie narciarskie trasy zjazdowe o wszystkich stopniach trudności i nowe technologie naśnieżania terenu gwarantują doskonałe warunki narciarskie od listopada aż do kwietnia.

Gerlitzen Alpe – Oficjalna strona

HOTEL ALPENROSE

Na wysokości 1600 m n.p.m., na stoku góry Gerlitzen znajduje się wygodnie położony hotel, z którego wychodzi się prosto na trasę zjazdową.

Centrum Turystyczne CADET współpracuje od wielu lat z hotelem Alpenrose własnie ze względu na położenie, ale także wysoki standard usług.

Nie tracimy czasu na dojazdy na stok i dłużej cieszymy się jazdą.

Hotel Alpenrose – Oficjalna strona