Skip links

LETNI CAMP CADET

CAMP CADET Bachorze

Na zdjęciu powyżej możecie zobaczyć panoramę Jeziora Charzykowskiego widzianą z CAMP CADET w miejscowości Bachorze. Tam znajduje się nasz ośrodek. Mamy nadzieję, że ten widok na zawsze pozostanie w Waszej pamięci i będzie się Wam kojarzył ze wspaniałymi chwilami spędzonymi razem z nami.

OŚRODEK I POKOJE

CAMP CADET to zwarty kompleks w którym znajdziecie:

  • piaszczystą plażę z boiskiem do siatkówki,
  • bazę sprzętu wodnego z pomostem,
  • boisko do piłki koszykowej,
  • miejsce na ogniska i grilla,
  • dwa budynki z pokojami (4 os.) i studiami (8 os.).

Ośrodek dysponuje dwoma rodzajami pokojów. Są to pokoje 4 osobowe i dwupokojowe studia (2×4) łącznie dla 8 osób. Wszystkie pokoje dysponują swoimi łazienkami. Są przestronne i mają wspaniałe widoki. Z jednej strony na Jezioro Charzykowskie, z drugiej na park otaczający ośrodek.

STOŁÓWKA I ŚWIETLICA

W ośrodku znajduje się profesjonalna kuchnia i stołówka na 150 osób z widokiem na panoramę jeziora. Do wybranych zajęć fakultatywnych, szczególnie przy mniej sprzyjającej pogodzie świetnie sprawdza się duża świetlica.

MIEJSCOWOŚĆ

Bachorze leży nad Jeziorem Charzykowskim na granicy Parku Narodowego Bory Tucholskie (województwo pomorskie).
Sąsiedztwo zapewnia brak uciążliwego przemysłu w okolicy, liczne szlaki wodne i wspaniałe walory przyrodnicze. Woda w jeziorze posiada pierwszą klasę czystości.
Najbliższa większa miejscowość to Chojnice (13 km), a dla lepszej orientacji warto wspomnieć o Bytowie (50 km), Szczecinku (68 km), Starogardzie Gdańskim (82 km) i Bydgoszczy (100 km).